Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Stok Nowy

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Cielce

Cielce(Stok Nowy + 20 km)

950 000 zł11 700 m² 81,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania obiekt inwestycyjny cielce gmina Warta Oferujemy Państwu ok. 1,17 ha gruntu Na wspomnianej działce znajdują się magazyny o powierzchni ok. 600m2 oraz budynek biurowy 70m2 z wagą.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł1 117 m² 268,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Klonowa

Szałe(Stok Nowy + 19 km)

500 000 zł61 m² 8 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż mały dom o powierzchni użytkowej 61 m2 malowniczo umiejscowiony w otulinie lasu w podkaliskiej miejscowości Szałe. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Wolica(Stok Nowy + 19 km)

1 300 000 zł165 m² 7 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Sprzedam dom na Wolicy Dom został zbudowany z najwyższej klasy materiałów. Materiał budowy: pustak ceramiczny 24cm, ocieplony styropianem 12cm. strop gęstożebrowy typu Teriva. Dom przykryty dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Opatówek

Opatówek(Stok Nowy + 18 km)

898 480 zł8 168 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Opatówku o łącznej powierzchni 8.168 m2. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum, z dobrym dojazdem, bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Domaniew(Stok Nowy + 11 km)

85 000 zł1 843 m² 46,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Rososzyca(Stok Nowy + 25 km)

1 390 000 zł140 m² 9 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Dom z dużą działką nad Prosną Powierzchnia domu: 130 m Powierzchnia działki: 8 600 m Rodzaj zabudowy: wolnostojący Stan nieruchomości: po remoncie / gotowy do zamieszkania Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Opatówek

Opatówek(Stok Nowy + 18 km)

721 400 zł7 214 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedaż gruntu inwestycyjnego przy drodze krajowej nr 12. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny niezabudowany grunt inwestycyjny o powierzchni 7214 mkw., położony w Opatówku, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Brzeziny(Stok Nowy + 8 km)

665 000 zł215 m² 3 093,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:960 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem. Dom idealny dla dużej rodziny miejscowości Brzeziny, koło Kalisza. woj. wielkopolskie działka 960m2 powierzchnia ogólna z piwnicą 215 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Stok Nowy

Stok Nowy,łódzkie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 418 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dom w stylu nowoczesnym o powierzchni użytkowej ok.120 m2 z dodatkowo wybudowanym garażem o pow. ok.30 m2 położony na działce o pow. 1418.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij